Gratis ebook: zelf babyfoto's maken
Ga zelf aan de slag met het gratis ebook: de vijf foto's van de eerste dagen met je baby die je gewoonweg moet hebben
Die eerste dagen beleef je in een soort waas. Emoties, adrenaline en het gevoel van trots nemen het van je over. ’t Is een soort van automatische piloot.
Maar dat vergeet je weer. Terwijl je het eigenlijk voor altijd wil kunnen herbeleven.
Dit ben ik, met mijn Otto. Heel rauw. Heel echt. Heel vers. Binnenkort lig jij daar misschien ook.
Er zijn vijf foto’s die je gewoon moet hebben, voor later. Vijf foto’s van de eerste vijf dagen met je baby, zodat je zelf altijd kan herinneren. En ik kan je daarmee helpen.
Vijf foto's van jullie eerste vijf dagen
Dit ebook is lekker to the point, want de tijd vliegt en je hebt het al druk genoeg.
Easy peasy, snel gelezen en meteen toepasbaar met je fotocamera of je smartphone!
Gratis ebook
Je eerste vijf dagen in vijf foto's die je niet mag missen
De tijd glipt me door de vingers. Mijn twee dochters en zoontje zijn daar het grootste bewijs van.
Ik bundelde daarom mijn vijf beste tips, om jou te helpen. Zodat je weet waarop je kan letten en je zo zelf prachtige babyfoto’s kan maken.
Ga meteen aan de slag met de tips, met je fotocamera of je smartphone!
Jij kan zelf ook foto's maken zoals deze:
Met tips waarop je moet letten en hoe je het kan aanpakken.
Hey! Ik ben Janna, een fotograaf uit Gent.
Wat fijn dat je effe blijft plakken. Welkom! Mag ik je helpen de tijd even te laten stil staan?
Voel je dat ook? Dat gevoel van trots, met een vleugje nostalgie? Jup, ik ook.
Mijn kindjes Lili, Pipa en Otto groeien en bloeien, en ondertussen vliegen de jaren voorbij. Het gaat zo snel. Da’s bij jou net hetzelfde he?
Foto’s zijn zo belangrijk voor ons levensverhaal, voor ieder hoofdstuk dat we starten en weer afsluiten. Foto’s maken het verleden tastbaar.