Iedere maand blik ik terug en kies ik mijn favoriete foto van de voorbije weken. De afgelopen periode liep ik al even rond met een geheimpje… hihihi ☺️ Maar nu mag de wereld het weten: in maart 2026 verwachten wij ons vierde kindje!
Ik deel dit nieuws met zoveel blijdschap, en tegelijk besef ik dat dit voor sommigen een pijnlijke trigger kan zijn. Als dit jou raakt: ik denk aan je en stuur je heel veel warmte ♥️
Baby 4 komt eraan, maart 2026. Wat vinden we het spannend, maar o hoeveel zin hebben we erin! 🥰
Baby 4 wordt een ...
Bij Lili en Otto wisten we hun geslacht niet en was het een verrassing tot op het moment dat we hen in onze armen hadden. Bij Pipa wilden we het graag weten, en nu had ik er de mentale headspace niet voor, ik wist graag wat ons te wachten stond.
Tijdens Pipa’s verjaardag deden we een gender reveal, da’s blijkbaar en dingetje nu. Ik maakte een filmpje op Instagram:
Baby 4 wordt een meisje!
En jongens toch, of nee, meisjes toch 😜 wat een geluk!
Rauwe eerlijkheid
Ik had gehoopt op een jongetje, een vriendje voor Otto. Dat betekent niet dat ik ongelukkig ben nu, absoluut niet. Ik heb mezelf effe de namiddag tijd en tranen gegund, afscheid nemen van het idee, om het nieuws de volgende dag wél met open armen te verwelkomen.
Het verschil met de vorige zwangerschappen
Eigenlijk voelde ik het al, wist ik diep vanbinnen dat het een meisje is. Bij Otto had ik een zorgeloze zwangerschap, bij Lili en Pipa was ik telkens een beetje misselijk en compleet gesloopt.
En nu? Jep, weer datzelfde verhaal 😅 Alsof ik de griep had, pijn van kop tot teen. Gelukkig viel dat net in onze verlofperiode, dus bijna niemand heeft het gemerkt.
Heftige start
Rond 9 weken kreeg ik een hevige bloeding, we waren toen nog op vakantie. Ik dacht echt dat het voorbij was. Een week lang wachten op de echo was zwaar, maar toen zagen we tot mijn grote ongeloof toch een gezond kloppend hartje.
Ik moest me een aantal weken kalm houden, want de kans op een miskraam was nog heel reëel. Ik mocht niet sporten en niet heffen, baby tijd geven. Maar ondertussen is alles helemaal goed en voel ik de rust in mijn hoofd en lichaam.
Onverwachte wending
Een tweetal weken geleden trokken we ’s avonds naar zee, en sleurde ik mijn liefste bestie Jara mee. Mijn gsm en camera in haar handen geduwd, gingen we de grauwe, grijze zeelucht tegemoet.
Mijn plan van een romantische zonsondergang leek compleet om zeep zonder zon. Maar het kon me niet schelen. Ik wilde gewoon genieten van mijn liefjes 🥰
Tot ze plots kwam piepen, en de wolken als een gordijn voor haar open gingen. De allermooiste zonsondergang komt vaak het meest onverwacht. Maar wauw, wat maakte het onze avond extra bijzonder.
Mijn favoriete foto van afgelopen maand
De hele symboliek van die zwangerschaspshoot met zonsondergang aan zee overvalt me plots. De wolken die op het laatste nippertje zorgen voor een prachtig kleurenpalet, de zon die met haar heerlijke warmte voor ons zo haar best doet.
Wauw.
Een mini beetje gek
De kinderen zijn zo blij met hun nieuwe zusje. Pipa wist met zichzelf geen blijf, Lili ziet het al helemaal voor zich, Otto snapte het eerst niet helemaal maar is ondertussen ook mega blij. Dit. Is. Crazyyyy 🤯😍
Tien jaar geleden had ik je keihard uitgelachen als je zei dat ik mama van vier kinderen zou worden. En toch: hier zijn we. Moe, vol spanning en emoties, maar vooral smoorverliefd.
Maart 2026, we zijn er helemaal klaar voor ♥️
Praktische info over de komende maanden
Mijn agenda staat momenteel open tot half februari 2026, vanaf dan neem ik even pauze. Eind mei pik ik de draad weer op.
Van zodra ik alles rond heb voor de maanden mei – augustus, laat ik dat meteen weten (en wellicht komt die agenda online in de loop van oktober).